Najczęściej wybierane

Kurs Przygotowujący do Egzaminu Technika Informatyka

popularność kursu:

O kursie

W Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych stawiamy na wysoką jakość kształcenia i dopasowanie programu do potrzeb kursantów. Nasz kurs przygotowujący do egzaminu technika informatyka to gwarancja sukcesu!

Dlaczego warto wybrać nasze kursy?

• Doświadczeni wykładowcy – nasi wykładowcy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, którzy doskonale znają specyfikę egzaminu.
  • Program zgodny z CKE – program kursu jest zgodny z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, co zapewnia optymalne przygotowanie do egzaminu.
  • Zajęcia w formie stacjonarnej – oferujemy zajęcia w formie stacjonarnej w naszej nowoczesnej sali komputerowej, co umożliwia bezpośredni kontakt z wykładowcą i praktyczne ćwiczenia.
  • Małe grupy – dbamy o komfort nauki, dlatego tworzymy małe grupy kursowe, co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.
  • Atrakcyjne ceny – oferujemy konkurencyjne ceny kursów, a także możliwość płatności w ratach.

Co oferujemy?

• Kursy przygotowujące do egzaminu w zakresie kwalifikacji E13, INF.03, INF.04
  • Zajęcia teoretyczne i praktyczne
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych
  • Możliwość konsultacji z wykładowcami
  • Próbne egzaminy
  • Zajęcia od października do maja
  • 60 lekcji w kursie
  • 45-minutowe lekcje
  • Spotkania po 90 minut
  • Maksymalnie 6 osób w grupie
  • Płatność jednorazowo lub w 8 transzach

Korzyści

• Skuteczne przygotowanie do egzaminu technika informatyka.
  • Opanowanie kluczowych zagadnień z zakresu programowania, baz danych, sieci komputerowych i systemów operacyjnych.
  • Zdobycie pewności siebie i umiejętności radzenia sobie z różnorodnymi zadaniami egzaminacyjnymi.
  • Możliwość uzyskania lepszych wyników na egzaminie i rozwoju kariery w dziedzinie informatyki.

Metody dydaktyczne

• Wykłady prowadzone przez doświadczonych nauczycieli z branży informatycznej.
  • Ćwiczenia praktyczne i zadania domowe, umożliwiające utrwalenie wiedzy i praktyczne zastosowanie poznanych zagadnień.
  • Testy i quizy diagnostyczne do samooceny i śledzenia postępów w nauce.
  • Indywidualne konsultacje i wsparcie w rozwiązywaniu problemów i zrozumieniu trudniejszych kwestii.

Ocena i Certyfikacja

• Uczestnicy będą oceniani na podstawie aktywnego udziału w zajęciach oraz zdolności do rozwiązania zadań i problemów egzaminacyjnych.
  • Ocenę stanowi również udział w praktycznych ćwiczeniach oraz analizie przykładowych zadań egzaminacyjnych.
  • Indywidualne konsultacje z nauczycielami będą także uwzględniane przy ocenie postępów uczestników.

• Kursy do egzaminów
  • onlinestacjonarnie
  • 1 - 6 osób
  • czas trwania: 60 lekcji
  • Informatyka
Cena za osobę

375 zł/mc

Grupa docelowa

• Uczniowie szkół średnich, którzy przygotowują się do egzaminu technik informatyk.

• Prowadzimy kursy indywidualne dostosowane do ucznia.

Szkolenia dedykowane dla Twojego zespołu

Jesteś zainteresowany szkoleniami dedykowanymi dla Twojego zespołu?

Wypełnij zgłoszenie