Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

popularność szkolenia:

O kursie

Kurs Przygotowujący do Egzaminu Ósmoklasisty to intensywny program przygotowujący uczestników do egzaminu kończącego szkołę podstawową. Podczas kursu uczestnicy zdobędą wiedzę z różnych przedmiotów egzaminacyjnych oraz umiejętności niezbędne do skutecznego radzenia sobie z zadaniami egzaminacyjnymi.

Zapewniamy:

• zajęcia od września do maja
  • 60 lekcji w kursie
  • 45 minutowe lekcje
  • tylko 50 zł za jedną lekcję
  • Spotkania po 90 minut
  • Maksymalnie 6 osób w grupie
  • płatność jednorazowo lub w 8 transzach

Korzyści

• Solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.
  • Zdobycie wiedzy i umiejętności, które będą przydatne także w dalszej nauce.
  • Indywidualne podejście do uczestników oraz wsparcie doświadczonych nauczycieli.

Metody dydaktyczne

• Interaktywne wykłady prowadzone przez doświadczonych nauczycieli.
  • Ćwiczenia i zadania praktyczne, które umożliwią uczestnikom stosowanie zdobytej wiedzy w praktyce.
  • Analiza przykładowych zadań z poprzednich lat egzaminacyjnych.
  • Indywidualne konsultacje z nauczycielami w celu rozwiązania wątpliwości i udzielenia dodatkowej pomocy.

Ocena i Certyfikacja

• Uczestnicy będą oceniani na podstawie aktywnego udziału w zajęciach oraz zdolności do rozwiązania zadań i problemów egzaminacyjnych.
  • Ocenę stanowi również udział w praktycznych ćwiczeniach oraz analizie przykładowych zadań egzaminacyjnych.
  • Indywidualne konsultacje z nauczycielami będą także uwzględniane przy ocenie postępów uczestników.

• Kursy do egzaminów
  • onlinestacjonarnie
  • 4 - 6 osób
  • czas trwania: 60 lekcji
  • Język angielskiJęzyk polskiMatematyka
Cena za osobę

375 zł/mc

Grupa docelowa

• Uczniowie klasy ósmej szkoły podstawowej, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty.
  • Osoby chcące zdobyć solidne przygotowanie do egzaminu i osiągnąć jak najlepsze wyniki.

• Prowadzimy kursy indywidualne dostosowane do ucznia.

Szkolenia dedykowane dla Twojego zespołu

Jesteś zainteresowany szkoleniami dedykowanymi dla Twojego zespołu?

Wypełnij zgłoszenie