Tworzenie Stron Internetowych - .NET API + MySQL

Tworzenie Stron Internetowych – .NET API + MySQL

popularność szkolenia:

O szkoleniu

Nasze szkolenie "Tworzenie Stron Internetowych - .NET API + MySQL" jest skierowane do osób chcących nauczyć się tworzyć aplikacje internetowe przy użyciu platformy .NET w połączeniu z bazą danych MySQL. Podczas kursu uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do projektowania, implementacji i zarządzania interfejsem API oraz bazą danych MySQL, w tym konfiguracji MySQL .NET/MySqlConnector.

Korzyści

• Zdobycie umiejętności projektowania i implementacji interfejsów API w platformie .NET oraz integracji z bazą danych MySQL.
  • Poznanie narzędzi i technik pracy z bazą danych MySQL w kontekście aplikacji .NET.
  • Możliwość efektywnej pracy w zespole deweloperskim nad projektami opartymi na .NET API i MySQL.
  • Przygotowanie do certyfikacji i rozwijania kariery zawodowej jako programista .NET i MySQL.

Metody dydaktyczne

• Wykłady prowadzone przez doświadczonych instruktorów z praktycznym doświadczeniem w pracy z .NET i MySQL.
  • Projekty praktyczne, pozwalające na tworzenie interfejsów API oraz zarządzanie bazą danych MySQL.
  • Indywidualne konsultacje i wsparcie trenerów w rozwiązywaniu problemów i udzielaniu odpowiedzi na pytania.

Ocena i Certyfikacja

Po zakończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu certyfikacyjnego uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie kursu "Tworzenie Stron Internetowych - .NET API + MySQL".

Moduł 1: Wprowadzenie do .NET API

• Omówienie podstawowych założeń i celów tworzenia interfejsów API w platformie .NET
  • Instalacja narzędzi i konfiguracja środowiska deweloperskiego
  • Projektowanie struktury API i routingu

Moduł 2: Implementacja funkcjonalności API

• Tworzenie kontrolerów i akcji API w .NET
  • Obsługa żądań HTTP (GET, POST, PUT, DELETE)
  • Walidacja danych i obsługa błędów

Moduł 3: Integracja z bazą danych MySQL

• Konfiguracja połączenia z bazą danych MySQL
  • Konfiguracja MySQL .NET/MySqlConnector
  • Tworzenie tabel i relacji w bazie danych
  • Wykonywanie operacji CRUD (Create, Read, Update, Delete) na danych

Moduł 4: Zarządzanie transakcjami i bezpieczeństwem danych

• Zarządzanie transakcjami w aplikacji .NET z wykorzystaniem MySQL
  • Implementacja mechanizmów bezpieczeństwa w aplikacji korzystającej z bazy danych MySQL
  • Zapobieganie atakom typu SQL Injection i inne praktyki bezpieczeństwa

Moduł 5: Testowanie i optymalizacja aplikacji

• Testowanie interfejsów API i operacji na bazie danych MySQL
  • Debugowanie aplikacji w środowisku produkcyjnym
  • Optymalizacja wydajności aplikacji i zapytań do bazy danych

• Szkolenia IT
  • onlinestacjonarnie
  • 4 - 6 osób
  • czas trwania: 2 dni
Cena za osobę

1290 PLN netto

Grupa docelowa

• Programiści backend zainteresowani nauką tworzenia interfejsów API przy użyciu platformy .NET i integracji z bazą danych MySQL.
  • Osoby planujące rozwój kariery w dziedzinie tworzenia aplikacji internetowych opartych na .NET i MySQL.

• Szkolenie może być dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników.
  • Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia w formie zamkniętej dla danej grupy.
  • Prowadzimy też szkolenia indywidualne.

Szkolenia dedykowane dla Twojego zespołu

Jesteś zainteresowany szkoleniami dedykowanymi dla Twojego zespołu?

Wypełnij zgłoszenie