zapraszamy na korepetycje w Bydgoszczy

Kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych oraz ósmoklasisty

Czas na przygotowanie do egzaminów maturalnych oraz ósmoklasisty z dnia na dzień maleje. Jest to ostatni dzwonek na to, aby rzetelnie przygotować się do egzaminów.

Na naukę zawsze jest u nas czas!

Pełne kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych oraz ósmoklasisty w naszym Centrum już niestety są już niedostępne ze względu na komplet klas. Ale nic straconego!

Dla osób, które zdecydują się jeszcze skorzystać kursów w naszym Centrum, umożliwiamy indywidualne korepetycje w Bydgoszczy. Przygotowują one tylko i wyłącznie do egzaminów maturalnych oraz ósmoklasisty.

Czym się różnią tego typu zajęcia od zwykłych korepetycji?

Celem korepetycji przygotowujących do egzaminów maturalnych oraz ósmoklasisty są skierowane tematycznie na zagadnienia występujące najczęściej na egzaminach. Indywidualnie ustalamy tematykę z uczniem i na tej podstawie prowadzimy zajęcia.

person behind books
Photo by Pixabay on Pexels.com

Jak wyglądają zajęcia?

Pierwsze spotkanie jest całkowicie darmowe. Na nim ustalamy zakres materiału do przerobienia z każdym uczniem z osobna. Na tej podstawie ustalamy harmonogram spotkań. Ze względu na indywidualny harmonogram, zalecamy systematyczne uczęszczanie na zajęcia. W innym przypadku cała nasza wspólna praca może nie przynieść oczekiwanego rezultatu, jakim jest zdanie egzaminów maturalnych oraz ósmoklasisty z jak najwyższym wynikiem.

Ja się zapisać?

Aby zapisać się na korepetycje przygotowujące do egzaminów maturalnych oraz ósmoklasisty, należy skorzystać z formularza dostępnego tutaj lub kliknąć przycisk poniżej.

Serdecznie zapraszamy!

Scroll to top